Aktualności

Narodowe Centrum Nauki

czwartek, 3 października 2013

Nielegalne władze Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum inaugurują 2013/2014

Wydział Zamiejscowy Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Nowogardzie zainaugurował nowy rok akademicki 2013/2014.

J.M Rektor SSW CB prof. dr hab. Aleksandra Żukrowska - nie będąca rektorem SSW CB od ukończenia swojej kadencji w sierpniu 2011, a w dniu 27.07.2012 oficjalnie zrezygnowała z pełnienia funkcji rektora CB w związku ze swoim przejściem na emeryturę o czym zostało poinformowane MNiSW w dniu 21 sierpnia 2012

Prorektor SSW CB ks. dr Krzysztof Zdziarski - wybrany sfałszowaną uchwałą Senatu SSW CB z dnia 23 września 2011 i podpisaną przez Aleksandrę Żukrowską, która również nie została wybrana na stanowisko rektora SSW CB, po ukończeniu swojej kadencji 31 sierpnia 2011. Ks. dr Krzysztof Zdziarski został odwołany z pełnienia funkcji prorektora CB przez Arcybiskupa Metropolitę Szczecińsko-Kamieńskiego Andrzeja Dzięgę w dniu 31.07.2013


 Absolutorium studentów SSW CB rozpatruje sąd administracyjny.

Więcej: nowogard.pl

17 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Czarni mają fatalną prasę w związku z aferami pedofilskimi a tu jeszcze im się taka niesubordynowana, czarna owca trafiła. Ksiądz oszust - reklama dla kościoła, że szkoda gadać.

Anonimowy pisze...

Nie no to jest skandal.
Widać, że nikt sobie nic z tego nie robi.

Anonimowy pisze...

Jaki skandal! Jeden nędzny klecha i małe przekręty w jakiejś pożal się Boże szkółce. Banca Waticana to jest skandal. Mafioso na czele banku i pranie brudnych pieniędzy z handlu narkotykami, prostytucji, hazardu itp. to jest skandal.
Jednak oba przypadku pokazują obłudę kościoła. Słudzy Boży nie boją się gniewu Bożego a nas maluczkich z ambon straszą karą - kuźwa to są zakłamane, zachłanne, czarne kanalie.

IH pisze...

Dziękujemy za państwa komentarze. Nie będziemy ich usuwać, pomimo iż dobry smak podpowiada, aby je skasować. Państwa posty są świadectwem chorego klimatu SSW CB. Z pewnością dyskusja na forum IH nie rozstrzygnie która ze stron ma rację. Wiele wskazuje na to, że tego rodzaju konflikt mógł powstać w sytuacji, gdy liczenie na racjonalne decyzje MNiSW zawiodło. To MNiSW uświęciło nieprawomocne rządy dr hab. Aleksandry Żukrowskiej, kierując się faktem, iż posiada ona tytuł doktora habilitowanego. MNiSW nie zweryfikowało, ani dorobku naukowego dr hab. Aleksandry Żukrowskiej, ani nie wzięło pod uwagę oceny jej jako dydaktyka i wychowawcy - pomimo dopływających sygnałów sugerujących dokonanie tego rodzaju oceny.

Anonimowy pisze...

Kiedyś jak była inauguracja w Nowogardzie to aula pękała w szwach. Uroczystość była podniosła a teraz nędzny oszust Zdziarski, który trzyma się pazurkami stołka za wszelką cenę, aż mu Arcybiskop po łapach da tpo wtedy zrozumie swoja głupotę i pychę. A jak się patrzy na tą kulawą oszutkę Żukrowską i na jej twarz alkoholiczki to aż się niedobrze robi.

Anonimowy pisze...

Mój stary jest taksówkarzem i mówił, że wielokrotnie dowoził Żukrowskiej wóde na telefon do chaty. Często też ją woził napitą i to zdrowo. Wstyd, że taka osoba ma wogóle czelność siedzieć na takim stanowisku. I jeszcze widać czego się dopuściła. Ale u alkoholików to jest rzecz taka, że żbey zdobyć kasę na wóde są w stanie zrobić wszystko. Ważne, żeby miała za co chlać.

Anonimowy pisze...

Niedługo będzie tak samo w Collegium jak na Politechnice Wrocławskiej a mianowicie:

Prokuratura ujawnia szczegóły skandalu na Politechnice Wrocławskiej. Najważniejszym, zatrzymanym jest profesor Adam J. Dziś ma być przesłuchiwany jako podejrzany. Zakończyło się już przesłuchanie dr Mateusza G. Wczoraj zarzuty usłyszeli doktorzy Maciej L. i Tomasz K. W czerwcu, bez rozgłosu przestępstwa zarzucono Adamowi K. i Radosławowi R. Po przesłuchaniu ostatniego z zatrzymanych prokurator prowadzący śledztwo zdecyduje czy do sądu trafi wniosek o tymczasowe aresztowanie naukowców.

Anonimowy pisze...

No i dobrze, niech tych nielegalnych oszustów pozamykają bo widać, że jak się tylko zaczynamy pytać o sytuację w uczelni to aż się boją cokolwiek odpowiedzieć a jak mówią to o wszystkim innym byle nie odpowiadać konkretnie na postawione pytanie.

Anonimowy pisze...

Przecież ta oszustka sama się przyznała na antenie radia jak słuchałam, że nie ma powołania czy jak tam. To ktoś nie może w końcu jej wyrzucić na zbity pysk ?

Anonimowy pisze...

No i mamy jasność co do wpisów i dyplomów naszych. Skoro złapali fałszywego profesora prawa i dlatego wszyscy studenci ponownie będą musieli zdawać egzaminy to tak samo jak jest fałszywy Dziekan i fałszywy Rektor w Collegium to będą musieli nam wymienić dyplomy. Więc Żukrowska może sobie pogadać do nas znowu na spotkaniu, że indeksy i dyplomy są ważne. Oszutka jedna. Wciska nam syf i mysli, że wszysycy łykną te kłamstwa. Gówno prawda. A tutaj proszę:

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/741851,falszywy-wykladowca-zatrzymany-udawal-profesora-z-izraela.html

http://szkola.wp.pl/kat,131914,title,Falszywy-wykladowca-uczyl-prawa-w-Warszawie,wid,16104904,wiadomosc.html?ticaid=1118d3

Nic dodać i nic ująć. Banda oszustów.

Anonimowy pisze...

Pani Korpaczewska nie ma wstydu. Jak można być taką oszustką. Ministerstwo potwierdziło, że nie jest dziekanem wydziału humanistycznego i co i nic. Przecież jej nie usuną, bo oni wszyscy są po jednych pieniądzach - sami oszuści.

Anonimowy pisze...

No to kolorowo się robi. Samozwańcza Pani Rektor już się sama do tego przyznała, że nie ma powołania a teraz jeszcze Pani Dziekan bezprawna. Kurde co tu się dzieje. Szok. Jak do tego Ministerstwo wogóle dopuściło.
Jaki wstyd. Ale najbardziej nie rozumiem tego, że ludzie wiedzą, że są nieprawnie a siedzą i trzymają się stołków, byle tylko nie dać się wykopać. Szok.

Anonimowy pisze...

Uwaga UWAGA konkursik z nagrodami :))) !!!
Wymień osoby po inicjałach imienia i nazwiska które pracują w CB na które jak się patrzy to widzi się jakby pysk tęsknił za rozumem ale niestety są tylko dwie szare komórki. Autorzy trafionych wypowiedzi otrzymają nagrody :)))

Anonimowy pisze...

Podobno dla wszystkich pracowników w Collegium zablokowane są wszystkie strony internetowe, żeby tylko nie mogli nic wiedzieć ani się dowiedzieć.

Anonimowy pisze...

Podobno Żurkowska nie ma dyplomu habilitacyjnego !!! Na zajęciach poprosiliśmy, żeby pokazała nam swoje dokumenty i co ??? NIE POKAZAŁA. Prawdopodobnie nie ma habilitacji tylko jakąś lewą.
Czyżby następny przekręt i oszustwo Żukrowskiej ???

Anonimowy pisze...

No się doigrała ta cała banda oszustów w CB.
Korpaczewska na podsatwie Decyzji Ministerstwa NIE JEST DZIEKANEM !!!
A więc nasze dyplomy są DO WYRZUCENIA DO KOSZA. I do tego podpisane przez oszustkę Żukrowską, która nie jest REKTOREM. SUPER SUPER SUPER. Ciekawe kto odda nam kasę za studia. !!!

Anonimowy pisze...

No i podnieśli czesne chamy. A tak zapewniali, że NIE BĘDZIE PODWYŻKI.
Nic tylko na wymioty bierze jak się słucha tej karłowatej i kulawej baby mieniącej się rektorem.