Aktualności

Narodowe Centrum Nauki

środa, 9 października 2013

Nieposłuszny ksiądz doktor trzyma z nielegalną rektor SSW CBProrektor SSW CB ks. dr Krzysztof Zdziarski - wybrany sfałszowaną uchwałą Senatu SSW CB z dnia 23 września 2011 i podpisaną przez Aleksandrę Żukrowską, która również nie została wybrana na stanowisko rektora SSW CB, po ukończeniu swojej kadencji 31 sierpnia 2011. Ks. dr Krzysztof Zdziarski został odwołany z pełnienia funkcji prorektora CB przez Arcybiskupa Metropolitę Szczecińsko-Kamieńskiego Andrzeja Dzięgę w dniu 31.07.2013Pomimo stanu faktycznego,  ks. dr Krzysztof Zdziarski nadal sprawuje funkcje prorektora SSW CB. Na zdjęciu poniżej inauguruje rok akademicki 2013/2014.

Czytaj więcej:20 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Nieposłuszeństwo w kościele katolickim, oj źle się dzieje. Trudno dziwić się, że aferka goni aferkę skoro księżulo wypiął się na Arcybiskupa!

Anonimowy pisze...

Oj, powinien mu Arcybiskup zetrzeć z gęby ten głupawy uśmieszek i w nagrodę za brak posłuszeństwa wysłać do Afryki, żeby klecha skruszała.

Anonimowy pisze...

Ten nieposłuszny ksiądz doktor trzyma z nielegalną władzą, bo jest tak samo nielegalny jak ona. A swoją drogą pokazał jaka jest moralność kościoła katolickiego - szambo.

Anonimowy pisze...

Z sieci: Modlitwy wstawiennicze - Paulini Toruń - parafia pw. NMP ...
www.torun.paulini.pl/home/modlitwy.php‎
W imię PANA JEZUSA proszę o modlitwy za księdza Krzysztofa Zdziarskiego , by dobry Bóg, Ojciec Niebieski dał mu siły, zdrowie, pogłębienie wiary nadziei i ...

Anonimowy pisze...

Zdziarski to bezczelna świnia, która poniża kobiety, szarogęsi się i zachowuje jak półmózg a do tego jest durny do kwadratu. Jest zwykłym chamem, na którym chyba nie poznali się jeszcze jego przełożeni ale może niedługo dostanie przeniesienie pod ruską granicę to wtedy będzie tam mógł politykę uprawiać.

Anonimowy pisze...

Niedługo będzie tak samo w Collegium jak na Politechnice Wrocławskiej a mianowicie:

Prokuratura ujawnia szczegóły skandalu na Politechnice Wrocławskiej. Najważniejszym, zatrzymanym jest profesor Adam J. Dziś ma być przesłuchiwany jako podejrzany. Zakończyło się już przesłuchanie dr Mateusza G. Wczoraj zarzuty usłyszeli doktorzy Maciej L. i Tomasz K. W czerwcu, bez rozgłosu przestępstwa zarzucono Adamowi K. i Radosławowi R. Po przesłuchaniu ostatniego z zatrzymanych prokurator prowadzący śledztwo zdecyduje czy do sądu trafi wniosek o tymczasowe aresztowanie naukowców.

Anonimowy pisze...

No i dobrze, niech tych nielegalnych oszustów pozamykają bo widać, że jak się tylko zaczynamy pytać o sytuację w uczelni to aż się boją cokolwiek odpowiedzieć a jak mówią to o wszystkim innym byle nie odpowiadać konkretnie na postawione pytanie.
Niech tego chama w czarnej sutannie tez zamkną.

Anonimowy pisze...

To nie ksiądz a raczej diabeł w sutannie

Anonimowy pisze...

A gdzie podziała się ta zakłamana morda

Anonimowy pisze...

To jest tak bezczelny typ, że tragedia.

Anonimowy pisze...

No i mamy jasność co do wpisów i dyplomów naszych. Skoro złapali fałszywego profesora prawa i dlatego wszyscy studenci ponownie będą musieli zdawać egzaminy to tak samo jak jest fałszywy Dziekan i fałszywy Rektor w Collegium to będą musieli nam wymienić dyplomy. Więc Żukrowska może sobie pogadać do nas znowu na spotkaniu, że indeksy i dyplomy są ważne. Oszutka jedna. Wciska nam syf i mysli, że wszysycy łykną te kłamstwa. Gówno prawda. A tutaj proszę:

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/741851,falszywy-wykladowca-zatrzymany-udawal-profesora-z-izraela.html

http://szkola.wp.pl/kat,131914,title,Falszywy-wykladowca-uczyl-prawa-w-Warszawie,wid,16104904,wiadomosc.html?ticaid=1118d3

Nic dodać i nic ująć. Banda oszustów. Zdziarski tak samo z Korpaczewską.

Anonimowy pisze...

No to kolorowo się robi. Samozwańcza Pani Rektor już się sama do tego przyznała, że nie ma powołania a teraz jeszcze Pani Dziekan bezprawna. Kurde co tu się dzieje. Szok. Jak do tego Ministerstwo wogóle dopuściło.
I tak samo Zdziarski oszust.

Anonimowy pisze...

Klecha następny w kolejce. Uchwałę o jego powołaniu sporządziła Żukrowska podczas, gdy nie było żadnego senatu o czym klecha wie. Niech już zacznie się modlić do najwyższego o wybaczenie grzechów, bo prokurator to go z pewnością wysłucha ale wybaczenia nie będzie.

Anonimowy pisze...

Uwaga UWAGA konkursik z nagrodami :))) !!!
Wymień osoby po inicjałach imienia i nazwiska które pracują w CB na które jak się patrzy to widzi się jakby pysk tęsknił za rozumem ale niestety są tylko dwie szare komórki. Autorzy trafionych wypowiedzi otrzymają nagrody :)))

Anonimowy pisze...

Huuuuuuuu hu hu hu hu teraz zajrzałem na tago bloga i widzę, że tutaj jadą po księżulu oszuście. I bardzo dobrze. Taka menda w ogóle nie powinna zostać księdzem. Hańbi tylko kościół.

Anonimowy pisze...

Zdziarski z mordą szczura i tymi kretyńskimi wyłupionymi gałami to się tylko nastawia czy on jest tym co stoi za nastawionymi ??? Kto odpowie ? Bo jestem ciekawy czy on to tym swoim seacikiem to jeździ dziewczynki czy na chłopców. Mówią na mieście, że go często widać pod jednym adresem gdzie często nocuje he he he. Krzysiu Krzysiu, jesień średniowiecza z twojej dupy już niedługo. Szykuj się pajacu.

Anonimowy pisze...

https://fbexternal-a.akamaihd.net/safe_image.php?d=AQDW8FpCSog69CtX&w=398&h=208&url=http%3A%2F%2Fszczecin.kuria.pl%2Fclients%2F_kuria%2F_upload%2F_foto%2FDSC_1833_a.jpg&cfs=1&upscale&sx=0&sy=3&sw=1050&sh=549

Anonimowy pisze...

No się doigrała ta cała banda oszustów w CB.
Korpaczewska na podsatwie Decyzji Ministerstwa NIE JEST DZIEKANEM !!!
A więc nasze dyplomy są DO WYRZUCENIA DO KOSZA. I do tego podpisane przez oszustkę Żukrowską, która nie jest REKTOREM. SUPER SUPER SUPER. Ciekawe kto odda nam kasę za studia. !!!

Anonimowy pisze...

Oszuści u sterów władzy w Collegium Balticum. Władze nielegalne i nielegalne dyplomy studentów od września 2011 roku. !!! Super. Po prostu super.

Anonimowy pisze...

No i sprawy się chyba ruszyły nie pomyśli co niektórych osób. W każdym razie klecha Zdziarski nie pracuje już w Collegium. Tylko jest już na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.
Znaczy się po cichu pogonili drania.
Brawo Brawo. Ciekawy kiedy z stamtąd go wypieprzą.